Trei morți în accident rutier între Ineu și Seleuș (FOTO/VIDEO)

de Vasile Zărăndan | in Eveniment, | 13 Februarie 2010, 18:02 | 363 comentarii

Sâmbătă după amiază în jurul orei 16,30, conducătorul unui Volkswagen Passat (AR - 08 - PWV) în care se mai aflau încă trei femei, circulând în direcția Ineu, la aproximativ un km. de la ieșirea din localitatea Seleuș, probabil datorită neadaptării vitezei la condițiile de drum (zăpadă pe șosea), a pierdut controlul volanului și a intrat pe contrasens. Urmarea? Din direcția orașului Ineu venea un Mercedes Sprinter (B 89 EOC), care a lovit în plin autoturismul. Sosiți în timp util la fața locului, pompierii Gărzii de Intervenție Chișineu Criș au reușit să-i scoată din autoturismul complet distrus pe cei patru pasageri, însă numai o femeie mai era în viață. Ea a fost de urgență transportată de către Echipajul SMURD la Spitalul Județean Arad. Șoferul microbuzului Mercedes a scăpat teafăr din violentul impact.

P.S.:  Sergiu și Sofi  vor fi înmormântați împreună, marți, 16 februarie 2010. Slujba religioasă va avea loc la Biserica Ortodoxă din Beliu, la ora 13.00. Sanda va fi îmnormântată la Boftei. 



Foto & Video: Vasile Zărăndan

Get the Flash Player to see this player.



Comenteaza Printeaza

Noteaza articolul

Comentarii (363)

.............................. ............................o. m.g.!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

de ___________________ pe 10.02.2013 la 14:20

SAI IERTE D-ZEU SI PE SERGIU SI PE SANDA.IN PRIMUL RAND;AM CITIT MAI JOS NISTE COMENTARII URATE.CEI CARE AU SCRIS ASTA SUNT NISTE AUROLACI FARA PIC DE MINTE.DEASUPRA NOASTRA EXISTA UN D-ZEU CARE NE BATE........................ .............................. ........ .................... .............................. ................ ............ .............................. ........................ .... .............................. .............................. .. .......................... .............................. ..........

de IOANA DIN OLCEA. pe 10.02.2013 la 14:16

DUMNEZEU SO IERTE PE MATUSICA MEA.

de IOANA OLCEA pe 10.02.2013 la 14:10

Dumnezeu sa-i ierte si sa ii odihneasca in pace.

de olar radu pe 31.07.2012 la 12:29

Dumnezeu sa-i ierte.!pacat pacat k erau tineri si frumosi...aveau viata inainte..dar nu ne putem pune in fata destinului!!Dumnezei i-a iubit prea mult si i-a vrut la El.Dumnezeu sa-i odihneasca!!!condoleante fam SANDEI.

de denys pe 02.09.2011 la 12:56

dumnezeu sa ierte

de volintiru bogdan pe 28.12.2010 la 03:24

Imi pare rau!Mai ales pt. sofi:((era prietena mea buna!:((Adio...nu va vom uita niciodata...:((

de ddaa pe 06.11.2010 la 20:19

=((=((=((=((=((=((=((=((=((... Dumnezeu sa-i ierte...:((:((:((:((:((:((:((: ((

de Paula.. pe 24.10.2010 la 13:53

nu vb asa de ei ca o sa se uite si parinti si ce o sa zica

de andreystanca22 pe 07.08.2010 la 20:34

mi`e tare dor de voiiii :(( akum a mai plecat si draga de Ina :(( :| :( toti plecam la DUMNEZEU , dar uni prea devreme ! :(((

de Cineva. pe 18.07.2010 la 14:41

e adevarat ce zice corina ca si eu lam cunoscvut pe sergiu e un baiat de treaba si nu imi vine sa cred ce sa intamplat cand am auzit mo lasat picioarele.cry.

de cosmina seleus pe 21.05.2010 la 15:56

of cat e de greu...de ce? sofi ,nu trece zi sa nu ma gandesc la tine. nu inteleg de ce s-a intamplat asta...imi e groaznic de dor de tine.e atat de greu ......................

de durere pe 19.05.2010 la 14:05

a trecut mult timp de cand sau stins dar inima mea plange supa ei:((:((:((D-zeu sa va odihniasca in pace acum sa stins si adi un bun pr. si el,locul dintre ineu si seleus e blestemat

de dea pe 05.05.2010 la 13:54

LA MULTI ANI,Sofi!!!

de durere pe 03.05.2010 la 09:32

dumnezeu sa-i odihneasca in pace au fost atat de tineri puteau sa-si vada viitorul dara asa a fost sa fie dumnezeu sa-i odihneasaca in pace si parintilor sai apropiatiiloe si nemurilor sa le dea domunul putere sa treaca peste tot !!!:))))

de mihoc paul tagaau pe 26.04.2010 la 20:49

imi pare rau pentru ei

de ...... pe 09.04.2010 la 08:41

imi e atat de dor de voi...nu cred ca se va umple niciodata golul lasat in urma voastra. de ce ? am sperat ca va fi tot mai usor in timp,dar e tot mai greu. se pare ca timpul nu vindeca totul :(:(:(

de durere pe 07.04.2010 la 12:55

inca nu ati terminat cu barfele parca sunteti de la radio sant,faceti concurenta intre voi sa va dati mari dar pe alti nu ii intereseaza discutiile voastre de doi bani sa le fie rusine la aia ce judeca,nu ati avut curajul sa vorbiti cat timp au fost in viata numai acum cand nu mai sunt,ganditiva la famili cat sufera ca numai ei stiu ce durere au in suflet,voi numai stiti sa criticati si sa barfiti sunteti niste lasi.imi pare rau de darau ca era un baiat de nota 10 era foarte amabil,pe sofica o cunosc de cand a fost in scoala la beliu era o fata frumoasa si de gasca,se potriveau amandoi,si pe sanda o cunosc destul de bine ca mergeam la discoteca impreuna cu ea si cu sora ei paula si chiar sambata inainte de accident sora mea a vorbit cu sanda la telefon ca vreau sa mearga la discoteca la ineu sa sarbatoreasca ziua de nastere a surori mele,si uite ce sa intamplat o nenorcir inca nu imi vine sa cred,imi pare rau de mama ei ca e pe distrusa ia pe medicamente sa poata dormi ca nu mai are somn nici liniste si de paula nu mai zic saraca.imi pare rau de toti trei dumnezeu sa ii ierte

de corina pe 27.03.2010 la 18:56

citesc comentariile voastre si ma crucesc...intai il faceti pe sergiu criminal,apoi va luati de sofi...ce mai urmeaza? voi astia care postati mizerii nu ati pierdut pe nimeni ( cred );daca ati fi pierdut nu ati fi fost atat de acizi si rai. oare nu va trece prin cap ca familia celor doi citeste mizeriile voastre? nu le e destula suferinta? nu ca ar fi treaba voastra, dar cheltuielile de inmormantare au fost impartite la doi ( asta asa pt cei care sunt preocupati de aspectul acesta - am vazut cativa ). au fost inmormantati impreuna deoarece asa au crezut de cuviinta parintii lor ( daca au stat impreuna , sa ramana impreuna ). din pacate vorbele voastre nu le mai fac rau celor doi ,ci celor care au ramas in urma lor. credeti cumva ca durerea lor e prea mica si au nevoie de un supliment? pacat,pacat,pacat............. .....

de ssstttt pe 25.03.2010 la 16:57

Fie ca Bunul Dumnezeu sa aiba grija de eii,Dumnezeu SA ii odhineasca in pace.

de boosmaraus pe 19.03.2010 la 20:00

a!!!tot pt "romanul"...nu se scrie "i-si face" ci "isi"...fraiere!ok?

de !!!!!! pe 17.03.2010 la 22:05

ha-ha!pt "romanul" ai intrat aici doar sa te dai mare cu masina?!!!!! mai bn ai grija cum conduci si..vezi-ti de viata ta! noi chiar nu suntem curiosi c masina ai!capisci?!

de !!!!!!! pe 17.03.2010 la 22:01

Sâmbătă după amiază în jurul orei 16,30, conducătorul unui Volkswagen Passat (AR - 08 - PWV) în care se mai aflau încă trei femei, circulând în direcția Ineu, la aproximativ un km. de la ieșirea din localitatea Seleuș, probabil datorită neadaptării vitezei la condițiile de drum (zăpadă pe șosea), a pierdut controlul volanului și a intrat pe contrasens. Urmarea? Din direcția orașului Ineu venea un Mercedes Sprinter (B 89 EOC), care a lovit în plin autoturismul. Sosiți în timp util la fața locului, pompierii Gărzii de Intervenție Chișineu Criș au reușit să-i scoată din autoturismul complet distrus pe cei patru pasageri, însă numai o femeie mai era în viață. Ea a fost de urgență transportată de către Echipajul SMURD la Spitalul Județean Arad. Șoferul microbuzului Mercedes a scăpat teafăr din violentul impact. P.S.: Sergiu și Sofi vor fi înmormântați împreună, marți, 16 februarie 2010. Slujba religioasă va avea loc la Biserica Ortodoxă din Beliu, la ora 13.00. Sanda va fi îmnormântată la Boftei.

de >>>>>>>>>>>>>>>> pe 14.03.2010 la 14:05

Vreau sa imi raspundetzi dak vah simtzitzi bine knd ii vorbitzi de rau??nuh vah e frik k odata si odata o sa platitzi pt asta???ganditziva fratzilor ce facetzi si ce vorbitzi nuh vah lasatzi condusi de prostie......dap pff nuh ai q cn vorbi...ducetzi lipsa saraci de voi LTP scrie pe capu' vostru:)):))):)))dak tot suntetzi asa de desteptzi/destepte dc nuh spunetzi cine suntetzi??ar trebui sa vah fie rusine pt ce facetzi...ce kredetzi k facetzi dak i vorbitzi de rau...de unde stitzi voi cine a fost de vina...de unde stitzi k a fost sergiu si nuh voia lui D-zeu..ce oameni prosti qm sa putetzi spune k sergiu e de vina k el e criminalu k din cauza lor or murit....kredetzi k el o vrut asta...kredetzi k o vrut el sa moara...pff dc draq nuh ganditzi inainte sa vorbitzi prostile astea si ap de sofi de unde stitzi voi atatea lucruri de ea iatzi tzinut voi lumanarea...pff dak era asa qm zicetzi voi...dc sergiu nuh stia de ea sau parintzi,prieteni sau alte persoane...dc nuh io zis nimeni nimica de ea....lucrurile astea se aud imd k uni ,,oameni'' le zic imd din ciuda si uneori nuh sunt adevarate prostiile astea vorbesc numai sa fak rau si dak ar fi asa qm zicetzi voi at se auzea at knd or fost impreuna la inceput nuh ak...si ak ce rezolvatzi dak zicetzi...nuh ajutatzi pe nimeni si nici nuh facetzi rau la nimeni si mai ales lor..numai voua k o sa ajungetzi odata si o sa fitzi si voi la fel de judecatzi de alte pers la fel de gunoie k si voi....bn ar fi doamne:)...vah urasc pt asta...suntetzi gunoaiele societatzi.................... GUNOAIE =)):))=)) si dak comentatzi ak mah doare in pl de voi k tot gunoaie ramanetzi si stitzi bn k e adevarat...si mai terminatzi q prostiile astea k vah ia draqlui foc capu de la atata prostie....vai vai of of mai mai idiotzi mai suntetzi:))de cate ori o sa scrietzi prostii de ei de atatea ori se aduna cate un pacat acolo sus pt voi si knd o sa muritzi o sa platitzi pt tot...dragi idiotzi si cretini ce suntetzi avetzi grija ce facetzi k o sa platitzi pt tot..incercatzi si voi sa vah controlatzi sa incercatzi makr cat putetzi sa nuh pacatuitzi...nuh vah lasatzi controlatzi de cel rau avetzi credintza in D-zeu si rugatziva sa nuh patzitzi si voi la fel...urmatorul potzi sa fi chiar uh....uh kre ak te krezi mare si tare niciodata nuh se stie cn e urmatorul si potzi sa fi la fel de judecat asa qm faci uh.....mai bn ai vorbi de bn pe cei 3 dekt sa faci ceea ce facetzi voi/uh k poate sa fie numai unu/una kre face astea dekt sa vb asa ai putea sa scrii lucrurile frumoase de ei...orice ce atzi zice voi ei tot o sa fie fericitzi....nush ce sa mai zic dap oriqm sunt foarte suparata pe unele gunoaie din lumea asta si imi pare rau k nuh ganditzi si chiar nuh merita sa vah distrugetzi sufletele q pacate si q prosti...sufletul e cel mai de pretz kre il are omul si voi il distrugetzi....dak sufletul e curat at suntetzi cei mai bogatzi oameni din lume...numai vorbitzi pe nimeni de rau si mai mintzitzi k nuh e bine dc nuh intelegetzi...:((pfff

de robert pe 14.03.2010 la 14:01

dumnezu sai ierte

de robert pe 14.03.2010 la 13:59

Azi....in data de 13 martie..ce-i 3 decedatzi implinesc ... o luna d la moartea lor :| Cu durere in sfulet spun lucru acesta :( Dumnezeu sa`i odihneasca in pace ... si sa aibe grija de ei acolo sus !! O sa va am tot timpu in gand :| Dragii mey !! :|

de Mada pe 13.03.2010 la 13:52

dumnezeu sa le ierte pacatele.condoliante parintilor indoliati

de lucian pe 11.03.2010 la 12:04

Dumnezeu sa-i ierte,nu meritau samoara asa de tineri!

de MIRELA INEU pe 05.03.2010 la 17:13

crişan sanda norina şi crişan alexandra sofia au fost verişoare cu mine

de alexandra pe 05.03.2010 la 14:58

Vreau sa imi raspundetzi dak vah simtzitzi bine knd ii vorbitzi de rau??nuh vah e frik k odata si odata o sa platitzi pt asta???ganditziva fratzilor ce facetzi si ce vorbitzi nuh vah lasatzi condusi de prostie......dap pff nuh ai q cn vorbi...ducetzi lipsa saraci de voi LTP scrie pe capu' vostru:)):))):)))dak tot suntetzi asa de desteptzi/destepte dc nuh spunetzi cine suntetzi??ar trebui sa vah fie rusine pt ce facetzi...ce kredetzi k facetzi dak i vorbitzi de rau...de unde stitzi voi cine a fost de vina...de unde stitzi k a fost sergiu si nuh voia lui D-zeu..ce oameni prosti qm sa putetzi spune k sergiu e de vina k el e criminalu k din cauza lor or murit....kredetzi k el o vrut asta...kredetzi k o vrut el sa moara...pff dc draq nuh ganditzi inainte sa vorbitzi prostile astea si ap de sofi de unde stitzi voi atatea lucruri de ea iatzi tzinut voi lumanarea...pff dak era asa qm zicetzi voi...dc sergiu nuh stia de ea sau parintzi,prieteni sau alte persoane...dc nuh io zis nimeni nimica de ea....lucrurile astea se aud imd k uni ,,oameni'' le zic imd din ciuda si uneori nuh sunt adevarate prostiile astea vorbesc numai sa fak rau si dak ar fi asa qm zicetzi voi at se auzea at knd or fost impreuna la inceput nuh ak...si ak ce rezolvatzi dak zicetzi...nuh ajutatzi pe nimeni si nici nuh facetzi rau la nimeni si mai ales lor..numai voua k o sa ajungetzi odata si o sa fitzi si voi la fel de judecatzi de alte pers la fel de gunoie k si voi....bn ar fi doamne:)...vah urasc pt asta...suntetzi gunoaiele societatzi.................... GUNOAIE =)):))=)) si dak comentatzi ak mah doare in pl de voi k tot gunoaie ramanetzi si stitzi bn k e adevarat...si mai terminatzi q prostiile astea k vah ia draqlui foc capu de la atata prostie....vai vai of of mai mai idiotzi mai suntetzi:))de cate ori o sa scrietzi prostii de ei de atatea ori se aduna cate un pacat acolo sus pt voi si knd o sa muritzi o sa platitzi pt tot...dragi idiotzi si cretini ce suntetzi avetzi grija ce facetzi k o sa platitzi pt tot..incercatzi si voi sa vah controlatzi sa incercatzi makr cat putetzi sa nuh pacatuitzi...nuh vah lasatzi controlatzi de cel rau avetzi credintza in D-zeu si rugatziva sa nuh patzitzi si voi la fel...urmatorul potzi sa fi chiar uh....uh kre ak te krezi mare si tare niciodata nuh se stie cn e urmatorul si potzi sa fi la fel de judecat asa qm faci uh.....mai bn ai vorbi de bn pe cei 3 dekt sa faci ceea ce facetzi voi/uh k poate sa fie numai unu/una kre face astea dekt sa vb asa ai putea sa scrii lucrurile frumoase de ei...orice ce atzi zice voi ei tot o sa fie fericitzi....nush ce sa mai zic dap oriqm sunt foarte suparata pe unele gunoaie din lumea asta si imi pare rau k nuh ganditzi si chiar nuh merita sa vah distrugetzi sufletele q pacate si q prosti...sufletul e cel mai de pretz kre il are omul si voi il distrugetzi....dak sufletul e curat at suntetzi cei mai bogatzi oameni din lume...numai vorbitzi pe nimeni de rau si mai mintzitzi k nuh e bine dc nuh intelegetzi...:((pfff

de pt gunoaie pe 02.03.2010 la 19:08

Nu inteleg de ce uni se gasesc sa vorbeasca,nu aveti suflet in voi???sa ii lasam sa se odihnesca in pace,cum au fost au fost prieteni nostri. D_zeu sa_i ierte pe toti trei!!!

de Florin Sandru pe 02.03.2010 la 16:22

Draga Paula, si eu tot o surioara am pierdut. Am scris un post un pic mai jos, despre acest moment. Nu stiu sa iti spun cum va fi toata viata fara ea, dar stiu cum e primul an: fiecare aniversare iti va aminti cat de mult iti lipseste, fiecare lacrima a parintilor tai te vor face sa te simti grozav de neajutorata, in fiecare zi care trece te va ingrozi gandul ca nu iti vei aminti surasul ei, mersul ei, vocea. Nu e usor, insa trebuie sa fii puternica pentru mama si tatal tau si nu uita nicio clipa ca exista un motiv pentru care tu ai ramas in viata. Cu drag, fiindca stiu prin ce treci.

de Nicoleta pe 02.03.2010 la 11:30

Sanda draga, este foarte grea despartirea si acum dupa 2 saptamani, oare cum v-a fi o viata intreaga fara tine?!....ai plecat si mi-ai lasat sufletul pustiu, un gol adanc in inima....te astept si acum sa vii, te strig si nu-mi raspunzi, te caut peste tot si nu te gasesc,....oare cand imi voi regasii linistea, ma uit peste poze si ma ingrozeste tot mai tare gandul ca nu te voi mai vedea niciodata; de acum raman doar cu amintirea ta...vei ramane vesnic in sufletul meu, asa vesela, zambitoare si plina de viata, cum ai fost...D-zeu sa te ierte si sa te odihneasca in pace...

de Paula (sora ta) pe 02.03.2010 la 00:17

cine vb de analfabet..etc,habar nu are sa scrie cu atat mai putin sa citeasca.asa ca nu vb de altii...

de .............. pe 01.03.2010 la 18:19

Am trecut si eu printr-o experienta asemanatoare. A fost greu sa ne revenim si de aceea toate gandurile mele bune pentru familiile si prietenii celor care au plecat prea devreme. Am creat un blog, un fel de grup de suport pentru cei care au pierdut pe cineva drag prea devreme: http://earlyangels.wordpress.c om/about/. Atunci cand vezi ca nu esti singur, infrunti mai usor durerea. Domnul sa Ii ierte si sa Ii ajute sa se odihneasca in pace!

de Nicoleta pe 01.03.2010 la 12:52

Dumnezeu sa`i odihneasca..si sa ii aibe in paza Lui :(( !! E GREU..Dar totusi adevarat :(

de Mada pe 28.02.2010 la 20:24

DUMNEZEU I-A LUAT PT CA ARE NEVOIE DE EI ACOLO SUS.CONDOLEANTE FAMILIILOR CELOR DECEDATI.DUMNEZEU SA II IERTE SI SA II ODIHNEASCA

de anonim pe 28.02.2010 la 19:33

Au trecut două săptămâni................da r tot aşa de greu e!Nu vă vom uita niciodată!Sanda,Sofi şi Sergiu

de Roxy pe 28.02.2010 la 00:09

Sa va ia naiba pe toti care mai stiti voi comenta atatea despre doi oamenti care nu mai sunt! Gata nu mai exista!!! Ce suflete negre aveti? Bai nu mai scrieti nimic aici, lasati doar pietenii sa o faca! Voi nu meritati nimic pe lumea asta. Pe bune acuma hai ca ne-ati enervat destul pe toti. Chiar nu intelege-ti ca nu mai aveti cui sa faceti rau ? Poate eventual prietenilor care ii plang cu durere in suflet pe Sofi si Sergiu.

de teo arad pe 26.02.2010 la 00:14

nu inteleg de ce adresati asemene cuv la adresa lor...poate nik nu ia`ty cunoscut....vb ji voi numai sa va aflaty in treaba...dak tot aty vr sa vb despre asa ceva...treb sa o face`ty cand inca mai erau in viata....nu acum...cand totul e in zadar...sau poate atunk...nu aty avut curaj.....nu aty fost toty asa smecherii k ji acum.....:(

de jo pe 24.02.2010 la 22:15

eu nu inteleg ce sens are sa dezgropati mortii......ce a fo a fo....asa ca nu are rost sa scoate`ty la iveala lucrurile si faptele lor....consider ca au fost destuli de capabili sa ia singuri decizii...nu aveti voi ce com la adresa lor...mai ales acum...ca nu se mai afla printre noi(din pacate)sa se apere in fata cuv ce le adresaty asupra lor......imi pare raw ca aty scris atate lucruri despre ei...care din punctul meu de vedere nu iji au rostul.....

de jo pe 24.02.2010 la 22:10

ma refeream la "ANONIM" de pe pagina 2.Orisicum is niste idioti(e)si aste de pe pagina asta si de pe pagina 2,insa aia sau ala de pe pagina 2 are mari probleme cu scrisu....nu am cum sa fie aceeasi pt k analfabetu(a) de la pagina 2 vb frumos de Sofi si urat de Sergiu,pe cand muratura de pe pagina asta face exact invers...

de VLAD POPA pe 24.02.2010 la 19:28

Stati k m-ai ii si retardatu de "ANONIM".Ma baiatule sau fato plm stie ce esti,desi mi-as dori enorm de mult sa aflu,prima data dute si invata alfabetu,iar apoi invata sa scrii si apoi vina sa lasi commenturi idioate si nefondate pe net.

de VLAD POPA pe 24.02.2010 la 19:13

Ma rog sa nu se uite vreodata parintii lui Sergiu pe acest site si asta numai din cauza retardatilor sociali de comunitatea nationala "EU SUNT" si "YO".Sunteti amundoi sau amundoua niste gunoaie sociale.Rugati-va sa nu aflam cumva cine sunteti k ati dat de dracu.Asta ii un mesaj din partea mea si din partea tuturor prietenilor adevarati a lui Sergiu si Sofi.

de VLAD POPA pe 24.02.2010 la 19:05

aici aveti linkul de la inmormantarea lor...paginile vor fi tot mai in spate... http://www.vestic.ro /articol_6823/adio-sofi-si-ser giu----%28foto-video%29.html

de adina pe 24.02.2010 la 00:57

aici gasiti slide cu pozele lui sanda, pe cand era in viatza... http://www.youtube. com/watch?v=cv4pUmgQ664

de adina pe 23.02.2010 la 23:54

Acum la 9......

de ....... pe 23.02.2010 la 23:15

(Pt. cei care va place sa murdariti imaginea unor oameni care nu mai sunt printre noi.)Cred ca ar trebui sa va uitati mai intai la voi si pe urma sa va dati cu parerea despre cineva.Nu cred ca erau necesare aceste comentarii aici ,mai ales de la persoane care nici macar nu ii cunosteau.Uni scrieti ca SOFI era nu stiu cum ,alti despre SERGIU ca era ...Eu cred ca aveti lucruri mai importante de facut decat sa barfiti pe cineva si mai ales ca acesti copii nu mai sunt printre noi.Si chiar daca ar fi facut SOFI asa cum spui tu "EU SUNT" cred ca SERGIU ar fi aflat .Asa ca ar fi mai bine sa tii pt tine ce ai de spus si nu mai intina memoria acestei fete.Ma rog ca parintii lor sa nu intre vreodata aici si sa vada ce ati postat voi ,pt ca ati provoca si o mai mare durere in sufletele lor.Asa ca va rog sa incetati cu comentariile urate pe care le lasati aici.Dumnezeu sa va odihneasca sufletele si fie-va tarana usoara dragi mei SOFI si SERGIU.

de cineva din beliu pe 23.02.2010 la 23:03

Acum este la pagine 8